5. urodziny „Orlego Lasu” oraz Turniej „Orli Las and Modry Las Challenge”

20.07.2020 12:27

Pole golfowe „Modry Las” to niewątpliwe jedno z najpiękniejszych miejsc w Powiecie Choszczeńskim. Rok temu Modry Las świętował swój jubileusz 10-lecia otwarcia. Natomiast w tym roku  pole Orli Las obchodził swoje piąte urodziny. Z tej okazji w miniony weekend zorganizowano turniej „Orli Las and Modry Las Challenge”.  Turniej rozpoczął się o godzinie 9 rano. Jak mówią organizatorzy było to dość niezwykłe wydarzenie, ponieważ golfiści rywalizowali na obu  polach golfowych mieli do pokonania, aż 27 dołków co przy tak słonecznej aurze nie było łatwym zadaniem. Kiedy około 50 zawodników  rywalizowało między sobą w zdobywaniu kolejnych dołków, każdy z przybyłych gości mógł skorzystać z bezpłatnych lekcji w akademii na polu golfowym. Cennych wskazówek  udzielali najlepsi trenerzy w Polsce i na świecie. Tego dnia nadarzyła się  także niezwykła sposobność, aby zapoznać się z całym kompleksem pola Golfowego Modry Las.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Choszczeński Wioletta Kaszak, która wraz z Wicestarostą Pawłem Szuberem  wręczyli nagrody dla zwycięzców. Poniżej przedstawiamy wyniki z sobotniego turnieju   „Orli Las and Modry Las Challenge” z okazji 5 urodzin Orlego Lasu

I miejsce :

Zwierz Paweł oraz Wojtas Mariusz