70-lecie Koła nr 1 Polskiego Związku Wędkarskiego w Choszcznie

27.07.2020 13:09

70-lecie Koła nr 1 Polskiego Związku Wędkarskiego w Choszcznie to niewątpliwie wspaniała okazja do podziękowań i gratulacji. Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za opiekę nad zasobami wodnymi, troskę o środowisko oraz propagowanie wędkarstwa na terenie powiatu choszczeńskiego złożyła na ręce prezesa Koła nr 1 w Choszcznie Jerzego Pilarskiego Starosta Choszczeński Wioletta Kaszak. Z tej też okazji w minioną sobotę pod honorowym patronatem Starosty Choszczeńskiego odbyły się Regionalne zawody wędkarskie parami. W zawodach uczestniczyło 37 par. W kategorii open na podium stanęli: Marcin Karaś – Jan Ziółkowski (15,27 kg), Leszek Cader – Oskar Cader (7,91 kg) oraz Paweł Pindor – Arkadiusz Krzaczkowski (5,94 kg). W kategorii miksy najwyższą wagę złowionych ryb bo 5,85 kg. uzyskali Sylwia Pospieszna i Maciej Pospieszny. Kolejne miejsca w tej kategorii zajęli: Alina Serdakowska – Mirosław Hynek (3,99 kg), Krystyna i Edward Kasperkiewicz (3,945 kg). Największą rybę, bo prawie kilogramowego leszcza złowił Oskar Cader.