Doposażenie bazy sportowej Powiatu Choszczeńskiego

08.10.2018 09:10

W czerwcu 2018 r. Powiat Choszczeński otrzymał dotację celową na realizację zadania pt. „Poprawa infrastruktury sportowej przez doposażenie w sprzęt trzech jednostek organizacyjnych Powiatu choszczeńskiego”.

Zadanie jest realizowane do końca 2018 r.

Powiat Choszczeński z marszałkowskich funduszy doposaży w sprzęt i akcesoria sportowe następujące jednostki organizacyjne:

• Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie zostanie doposażony w sprzęt do zajęć z piłki koszykowej, materace, bramki do kajak polo i silnik do łodzi.
  • Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie zostanie doposażony w sprzęt do siłowni (bieżnie, rowery magnetyczne i orbitreki).
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie zostanie doposażony w sprzęt do hali sportowej (materace oraz ławki).

Koszt całkowity zadania wynosi 40 000,00 zł., zaś kwota dotacji ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego wynosi 20 000,00 zł.