Informacja dotycząca odbioru prawa jazdy

25.03.2020 12:59

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

Informacja dotycząca odbioru prawa jazdy

Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację – wprowadzony stan epidemii w Polsce i związane z tym ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesanta, oraz mając na uwadze przede wszystkim dobro interesanta, w celu umożliwienia wysłania wydanego przez starostę dokumentu prawa jazdy, należy zwrócić się do Starosty Choszczeńskiego z podaniem złożonym w skrzynce podawczej przy ul. Bolesława Chrobrego 27 (wejście od sanepidu) lub wysłanym pocztą tradycyjną na adres starostwa. Podanie musi zawierać adres na który należy przesłać dokument. Ponadto bardzo proszę o własnoręczny odbiór tych dokumentów i potwierdzenie czytelnym podpisem ich odbioru.

Należy również pamiętać, że po zdanym egzaminie niezbędnym jest dokonanie opłaty za wydanie prawa jazdy w kwocie 100,50 zł na konto:

Starostwo Powiatowe w Choszcznie nr: 38 1020 4867 0000 1102 0007 9731 ,

zaś dowód potwierdzający opłatę wysłać na adres: prawojazdy@powiatchoszczno.pl  lub pocztą tradycyjną na adres starostwa.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.