Aktualności
Zapraszamy na strzelania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 29 lipca 2014 08:01

 
3 dni na Cysterskim Szlaku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 28 lipca 2014 11:12

W miniony weekend mieszkańcy naszego powiatu mogli uczestniczyć w organizowanym przez Gminę Bierzwnik wydarzeniu pn.: „3 dni na Cysterskim Szlaku” oraz „V Międzynarodowych Targach Wyrobów Klasztornych”. Podczas Targów można było zwiedzić klasztor (również nocą) i stanowiska archeologiczne, zapoznać się ze współczesnymi produktami klasztornymi i zakonnymi oraz z produktami regionalnymi wytwarzanymi przez lokalnych mieszkańców.

Czytaj całość…
 
Święto Policji – awans dla 40 funkcjonariuszy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 23 lipca 2014 11:07

Święto Policji to ważny dzień zarówno dla funkcjonariuszy jak i pracowników cywilnych oraz ich rodzin. Tegoroczne 95. powiatowe obchody Święta Policji odbyły się 22 lipca br. w Choszczeńskim Domu Kultury. Była to okazja do podsumowania pracy Policji, podziękowania za trud i zaangażowanie podczas pełnienia służby oraz do wręczenia awansów zawodowych.

Czytaj całość…
 
Elektroniczna rezerwacja kolejki do Wydziału Komunikacji i Transportu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
środa, 23 lipca 2014 08:06

Informujemy, iż jest już możliwa elektroniczna rezerwacja kolejki do Wydziału Komunikacji i Transportu. Wystarczy na stronie www.powiatchoszczno.pl kliknąć na banner „System umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji”, wybrać dogodny termin i godzinę przyjścia do urzędu. Po zakończeniu tej procedury, system wygeneruje kod, który po przyjściu do Starostwa należy wprowadzić na konsoli biletomatu w polu "Umówiona wizyta" i to wystarczy, by wydrukował się bilet. Już po chwili na monitorze LCD i z głośników dowiemy się, do którego stanowiska należy podejść.

Poniżej podajemy link bezpośredni do systemu umawiania wizyt oraz link do aktualnego stanu kolejki.

Elektroniczny system umawiania wizyt | Aktualny stan kolejki

 

Informujemy, iż jest już możliwa elektroniczna rezerwacja kolejki do Wydziału Komunikacji i Transportu. Wystarczy wejść na stronę www.powiatchoszczno.pl i w zakładce „System umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji” wybrać dogodny termin i godzinę przyjścia do urzędu. Po zakończeniu tej procedury, system wygeneruje kod, który po przyjściu do Starostwa należy wprowadzić na konsoli biletomatu w polu "Umówiona wizyta" i to wystarczy, by wydrukował się bilet. Już po chwili na monitorze LCD i z głośników dowiemy się, do którego stanowiska należy podejść.

 
"3 DNI NA CYSTERSKIM SZLAKU" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 17 lipca 2014 08:31

Czytaj całość…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 17 lipca 2014 08:38

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZEPROWADZENIA KONSULTACJI PROJEKTU UCHWAŁY RADY POWIATU W CHOSZCZNIE W SPRAWIE OKREŚLENIA TRYBU I SZCZEGÓŁOWYCH KRYTERIÓW OCENY WNIOSKÓW O REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO W RAMACH INICJATYWY LOKALNEJ

Zarząd Powiatu w Choszcznie ogłasza konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w Choszcznie w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Czytaj całość…
 
Konferencja promująca projekt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 15 lipca 2014 12:35

Wczoraj w internacie Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie  odbyła się konferencja promująca projekt pn.: „ Nie trać czasu, załóż własną firmę - spełniaj się zawodowo! III”.  W ramach podsumowania przedstawiono w formie prezentacji najważniejsze informacje dotyczące projektu. Swój udział podsumowali również uczestnicy:  Anna Głowińska właścicielka firmy „Orzeł”, oraz Dawid Siekierzycki właściciel firmy organizującej spływy kajakowe.

Czytaj całość…
 
Choszczeńscy kajakpoliści najlepsi! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 14 lipca 2014 12:11

W wakacyjny weekend 12-13 lipca na przystani kajakowej MOWS Choszczno mogliśmy obserwować zmagania kajakpolistów podczas „III Edycji Międzynarodowego Pucharu Polski  Kajak Polo”. Nasze drużyny nie miały sobie równych.  Już w pierwszych rozegranych meczach zaprezentowali wysoki poziom gry, który zawdzięczają dyscyplinie i ciężkim treningom  pod  czujnym okiem trenera Norberta  Watkowskiego.

Czytaj całość…
 
VI Festiwal Krasnali za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 14 lipca 2014 13:28

Tegoroczny VI już Festiwal  Krasnali w Drawnie zorganizowany został w dniach 4-6 lipca br. Zapoczątkował go  koncert orkiestry dętej z Choszczna. Następnie ulicami miasta przemaszerował barwny korowód „Krasnali” prowadzony przez  orkiestrę w towarzystwie klownów z teatru ulicznego Clown Circus Show „Ruphert&Rico”. Oficjalnego otwarcia dokonał  Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.

Czytaj całość…
 
Jubileuszowy turniej piłkarski im. Jerzego Hawrylewicza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 07 lipca 2014 14:17

alt

Już po raz piąty „Orzeł” Żeńsko był organizatorem Turnieju Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza "Czarodzieja z Marschwegu". Honorowymi gośćmi Turnieju byli: Starosta Choszczeński Bogdan Brzustowicz i matka Patrona Turnieju Pani Helena Hawrylewicz, która otrzymała  z rąk starosty bukiet kwiatów wraz ze skromnym upominkiem.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 64