Aktualności
Rokowania na sprzedaż nieruchomości gruntowej stanowiącej własość Powiatu Choszczeńskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 27 marca 2015 11:02


WIĘCEJ INFORMACJI PONIŻEJ (pdf):
Rokowania na sprzedaż nieruchomości

 
Tydzień Europejski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 27 marca 2015 09:01

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Szczecin, jak co roku w maju, organizuje Tydzień Europejski. Tegoroczna edycja skupiać się będzie m.in. wokół tematu pomocy rozwojowej z powodu ustanowionego przez Parlament Europejski  2015 roku jako Europejskiego Roku na Rzecz Rozwoju.Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do współpracy.

Czytaj całość…
 
Pobiegli dla Weroniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 24 marca 2015 10:37

W piątek 20 marca w Drawnie odbył się „I Bieg po życie”, podczas którego zebrano ponad 18 tys. złotych na operację dla czteroletniej Weroniki Balcerzak. Dziewczynka cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną – zespół Berdona.  Mała Weronika by móc normalnie funkcjonować potrzebuje kosztownej operacji, którą można przeprowadzić jedynie w USA.

Czytaj całość…
 
Z a w i a d o m i e n i e PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 23 marca 2015 14:46Uprzejmie zawiadamiamy, że V sesja Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia  1 kwietnia 2015 r. o godz. 1000 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie,  przy ul. Bol. Chrobrego 31a  (kawiarenka).

Czytaj całość…
 
I Maraton Zumba Fitness w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 23 marca 2015 11:41

W sobotni wieczór, ponad 200 osób z naszego województwa wyciskało z siebie siódme poty podczas I Maratonu Zumba Fitness.  W rytmy latynoskiej muzyki wprowadzili uczestników instruktorzy: Greta Kisielewska, Dominika Wójcikiewicz, Paulina Rodke, Grzegorz Trafny oraz Krystian Kisielewski. Organizatorem maratony było Studio Tańca Prestige ze Stargardu. Podczas przerwy, uczestnicy mogli obejrzeć i nauczyć się techniki udzielania pierwszej pomocy niemowlętom, którą przeprowadził Tomasz Kwiatkowski ze Stowarzyszenia „Niagara”.

Czytaj całość…
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Rady Powiatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 23 marca 2015 12:18Zawiadamiamy, że posiedzenia Komisji Rady Powiatu w Choszcznie odbędą się w następujących terminach:

 

Czytaj całość…
 
XIV POWIATOWY KONKURSU WIEDZY O TEATRZE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 20 marca 2015 13:11

18 marca 2015 r. w Zespole Szkół w Lubianie odbył się XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Teatrze. Konkurs organizowany został w związku z przypadającym w dniu 27 marca Międzynarodowym Dniem Teatru. Kolejny raz wybierano teatrologa, czyli znawcę teatru i zagadnień z nim związanych. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z Drawna, Zamęcina, Choszczna, Korytowa, Chrapowa i Lubiany oraz uczniowie z gimnazjów z Bierzwnika, Choszczna, Drawna, Recza, Pełczyc i Lubiany – łącznie 45 uczniów. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: w kategorii klas I – III, IV – VI i gimnazjum.

Czytaj całość…
 
X WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O REGIONIE pt.: „Kultura i sztuka” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 19 marca 2015 14:34

Ogromne emocje oraz wspaniała zabawa towarzyszyły uczestnikom wczorajszego X Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie pt. „Kultura i sztuka”. Organizatorem Konkursu był Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Suliszewie.  Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn reprezentujących specjalne szkoły gimnazjalne z terenu województwa zachodniopomorskiego. Patronat nad zawodami objęli: Adam Andriaszkiewicz Starosta Choszczeński oraz Maria Borecka Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Konkursowi towarzyszyła jeszcze jedna uroczystość – Nauczyciel wychowania fizycznego Ośrodka w Suliszewie Andrzej Kozanecki odebrał z rąk Wicestarosty Wioletty Kaszak odznaczenie Ministra Sportu  Srebrną Odznaką „Za Zasługi Dla Sportu”.

Czytaj całość…
 
"BIEG PO ŻYCIE" dla Weroniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 09 marca 2015 09:44

 

Czytaj całość…
 
POWIAT DLA NAUKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 19 marca 2015 12:33

Dnia 17 marca 2015 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Choszcznie odbyło się spotkanie przedstawicieli Szczecińskiego Towarzystwa Naukowego oraz Powiatu Choszczeńskiego.  Spotkanie otworzyło oficjalną współpracę, zmierzającą do zorganizowania na terenie naszego powiatu w dniach od 22 do 24 kwietnia 2015 r., XV Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 83