Aktualności
3 DNI NA CYSTERSKIM SZLAKU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 02 lipca 2015 11:46

 

Czytaj całość…
 
UWAGA! UPAŁY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 03 lipca 2015 11:14

Czytaj całość…
 
I Piknik Recki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 02 lipca 2015 10:36

„Dzieci na boisku – tablet na ławce rezerwowych” – meczem pod taką nazwą rozpoczęto I Piknik Recki. Było mnóstwo zabawy, gry, konkursy, występy lokalnych artystów, pokaz sprzętu strażackiego. Na Pikniku pojawił się również znany wszystkim dzieciom policyjny STOPEK.  Grupa animatorów „Czar bajek” zabrała najmłodszych uczestników Pikniku w podróż do „Krainy dziecięcej radości”. Dla nieco starszych wystąpił raper KIERU oraz zespół BONEY M. SHOW.

Czytaj całość…
 
Wszystko o przedsiębiorczości! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
środa, 01 lipca 2015 13:40

Zatrudnij się sam – zostań STAR-UPem pod takim hasłem trwały przez pięć dni warsztaty i spotkania w Młodzieżowym Centrum Kariery w Choszcznie.

Czytaj całość…
 
VII Festiwal Krasnali PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 24 czerwca 2015 09:02

Czytaj całość…
 
Krzęcińskie Święto Wiatraka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:15

Od kilku lat pod koniec czerwca Gmina Krzęcin organizuje festyn z okazji „Krzęcińskiego Święta Wiatraka”. Tegoroczny odbył się na deskach krzęcińskiego amfiteatru w sobotę 27 czerwca br. Były występy lokalnych artystów, konkursy i świetna zabawa. Była to również okazja do świętowania 40 – lecia Gminnego Klubu Sportowego GKS Klon Krzęcin. Podczas festynu Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz wręczył wieloletnim działaczom Klubu: Sławomirowi Maligłówce, Maciejowi Wakule oraz Sewerynowi Szymczakowi medale pamiątkowe „Zasłużony dla Powiatu”.

Czytaj całość…
 
Wakacje rozpoczęte! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:10

Z pełną werwą przywitaliśmy wakacje 2015. Piątkowy festyn zorganizowany przez powiat choszczeński „Powiat dzieciom – na powitanie wakacji” okazał się strzałem w dziesiątkę!  Zgodnie z tradycją festyn otworzył starosta  Adam Andriaszkiewicz życząc wszystkim uczniom udanych wakacji.  Było mnóstwo atrakcji i zabawy m.in. konkursy z pszczółką, malowanie twarzy, konstruowanie robotów, zabawy na dmuchańcach i trampolinie. Największe wrażenie na najmłodszych i nie tylko zrobił klaun Tomi w swoim wesołym show.  Nie zabrakło także słodyczy rozdawanych dzieciom przez starostę, wicestarostę Wiolettę Kaszak i radnego Rady Powiatu Andrzeja Konopelskiego.

Czytaj całość…
 
V Nocny Turniej Tenisa Stołowego - REGULAMIN PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 19 czerwca 2015 08:54

Czytaj całość…
 
Brzezińskie Lato PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 08:16

Już po raz XIII Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach był organizatorem festynu „Brzezińskie Lato”. Jak co roku było mnóstwo atrakcji, występy artystyczne, konkursy, a przede wszystkim świetna zabawa. „Dzięki zaprzyjaźnionym ośrodkom takim jak Domy Pomocy Społecznej z województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego, Środowiskowe Domy Samopomocy, Ośrodki Szkolno-Wychowawcze mamy bogaty program artystyczny, impreza jest zawsze udana i przynosi zamierzone efekty” – mówi dyrektor Ośrodka Teresa Mądzielewska.

Czytaj całość…
 
Zakończenie roku szkolnego w SOSW w Suliszewie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 30 czerwca 2015 10:41

Uroczystym apelem zakończono rok szkolny 2014/2015 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Suliszewie. „To był bardzo dobry rok dla naszego Ośrodka” – podkreśla z dumą dyrektor Anna Kozak.  Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz przyznał nagrody za najlepsze świadectwo, które z rąk Zbigniewa Stróżyńskiego – wiceprzewodniczącego Rady Powiatu odebrali: Anna Alicja Grzelak oraz Adam Pluciński. Stypendium Starosty Choszczeńskiego za osiągnięcia sportowe wyróżniono Uczniowski Klub Sportowy „Sprawni - Razem –Suliszewo”.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 94