Aktualności
Zapraszamy na spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 01 grudnia 2015 14:49

Czytaj całość…
 
Szkolenia dla organizacji pozarządowych - bezpłatne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 25 listopada 2015 13:34

Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wraz ze Starostwem Powiatowym w Koszalinie organizuje bezpłatny warsztat dla zachodniopomorskich organizacji pozarządowych, który odbędzie się ramach Przystanku Wolontariat. Warsztat prowadzony jest w oparciu o aktywne metody, wsparte mini-wykładem, do których zaliczamy ćwiczenia, zadania, symulacje, gry, testy i ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej. Aby rozwijać twórczy potencjał, warto zainwestować w dwie rzeczy: ciągłe zdobywanie wiedzy i zwiększanie sprawności myślenia. Warsztaty odbędą się 4 grudnia w Koszalinie i 7 grudnia w Szczecinie. Szczegóły oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załączeniu. Zapraszamy


- FORMULARZ ZGŁOSZENIA
- HARMONOGRAM WARSZTATÓW
- TRENING KREATYWNOŚCI

 
Ruszyła baza rodzin w SZLACHETNEJ PACZCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 24 listopada 2015 15:27


 

SZLACHETNA PACZKA to akcja ogólnopolska  prowadzona przez Stowarzyszenie WIOSNA, co roku łączy tysiące osób w mądrym pomaganiu.  W tym roku bierze w nim udział około 40 rodzin z naszego powiatu, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Od soboty Darczyńcy poprzez stronę www.szlachetnapaczka.pl mogą wybierać rodziny, którym chcą pomóc odpowiadając na jej konkretne potrzeby.

 

Czytaj całość…
 
Zawiadomienie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 24 listopada 2015 11:33

 

Działając na podstawie § 47 ust. 2a Statutu Powiatu Choszczeńskiego (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2002 r. Nr 20, poz. 352 ze. zm.) zawiadamiam, iż posiedzenie Komisji Edukacji i Zdrowia Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia  26.11.2015 r. o godz. 12.00 w  Starostwie Powiatowym, przy ul. Nadbrzeżnej 2 –  pok. nr 107 oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Niemieńsku.

Czytaj całość…
 
"Ojczyzno dla Ciebie śpiewam" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 23 listopada 2015 13:08

Nawiązując do najszlachetniejszej polskiej tradycji, służącej popularyzacji piosenki patriotycznej po raz kolejny dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół w Krzęcinie zorganizowali  - III Festiwal Piosenki Patriotycznej i Wojskowej „Ojczyzno dla Ciebie śpiewamy”.

Czytaj całość…
 
III Ogólnopolski Przegląd Twórczości Plastycznej Pracowników Oświaty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 23 listopada 2015 10:16

Prace 20 artystów – nauczycieli oświaty z całej Polski mogliśmy podziwiać podczas piątkowego wernisażu III Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Pracowników Oświaty. Uwagę przyciągały nie tylko piękne obrazy, ale również m.in. koronkowe ozdoby, biżuteria i kartki świąteczne. Organizatorami tego niecodziennego wydarzenia były: Barbara Naskręt – Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Małgorzata Kozłowska Dyrektor Choszczeńskiego Domu Kultury. Prace nauczycieli artystów można obejrzeć w „Małej Galerii” CHDK. Zapraszamy.

Czytaj całość…
 
UWAGA KONKURS !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 02 listopada 2015 13:57


do pobrania:
-
REGULAMIN KONKURSU
- ZAŁĄCZNIK DO KONKURSU

 
Dzień Pracownika Socjalnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 20 listopada 2015 10:41

 
Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 20 listopada 2015 13:00

Dnia 18.11.2015 r. w Teatrze Współczesnym w Szczecinie odbyła się uroczysta gala zorganizowana z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki.

Czytaj całość…
 
Zapraszamy na II edycję Dni Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 16 listopada 2015 10:02

Wszystkie osoby zainteresowane, które planują założenie własnej działalności gospodarczej lub myślą o własnym biznesie w przyszłości serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Dni Przedsiębiorczości. Warsztaty dla zainteresowanych poprowadzi doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Choszcznie. Po ich ukończeniu uczestnicy otrzymają zaświadczenia. Spotkania odbędą się w siedzibie MCK Choszczno przy ulicy Chrobrego 27 (Internat ZS nr 1 – II piętro), pok. 212 w godzinach 10.00-12.00. Zapisy pod wskazanym adresem, e-mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr tel. 663 705 673.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 107