Aktualności
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Sprawni – Razem” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 30 września 2014 09:58

W dniach 26 – 28 września 2014 roku Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie był organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Młodszych.  W zawodach wzięły udział reprezentacje siedmiu województw: kujawsko – pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, mazowieckiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Czytaj całość…
 
Obwieszczenie i harmonogram dyżurów Powiatowej Komisji Wyborczej w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 29 września 2014 13:09

Podaje się do publicznej wiadomości, iż zgodnie z art. 178 § 1 Kodeksu Wyborczego Komisarz Wyborczy w Szczecinie powołał następujący skład Powiatowej Komisji Wyborczej w Choszcznie:

Czytaj całość…
 
IV Korytowska Noc Poetów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 29 września 2014 12:58

Tegoroczna czwarta już Korytowska Noc Poetów odbyła się w Choszcznie. Wzięli w niej udział twórcy z całego kraju, którzy na co dzień są nauczycielami, żołnierzami, duchownymi, emerytami, studentami, licealistami, kolejarzami i emerytami.

Czytaj całość…
 
Wzrasta rola organizacji pozarządowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 25 września 2014 07:38

W ramach projektu „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku” samorząd województwa zachodniopomorskiego przeprowadza cykl spotkań, mających na celu wypracowanie nowych wzorców współpracy samorządów terytorialnych z organizacjami pozarządowymi.
Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury odbyło się spotkanie organizacji działających w naszym powiecie, podczas którego społecznicy mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i zapoznali się z programem projektu, który obejmuje cztery województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie i lubuskie.

Czytaj całość…
 
Strażacy z Choszczna w Holandii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 24 września 2014 07:46

W dniach 18-21 września 2014r. delegacja strażaków z Choszczna w składzie st.bryg. Marek Garbicz, st. kpt. Mirosław Dzidek, kpt. Tomasz Kwiatkowski, kpt. Krystian Kowal oraz Komendant Powiatowy PSP z Gryfina bryg. Jacek Rudziński przebywała z wizytą w Holandii w ramach współpracy z tamtejszymi strażakami.

Czytaj całość…
 
"Najlepsza klasa” i "Najlepszy w zawodzie” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 22 września 2014 07:16

Jednym  z działań przewidzianych w ramach partnerskiego projektu pt. „Najlepszy w zawodzie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego było zorganizowanie konkursów pn. „Najlepsza klasa” i „Najlepszy w zawodzie”. Konkursy adresowane były do 53 szkół i 3070 uczniów zaangażowanych w realizację projektu.

Czytaj całość…
 
IV Korytowska Noc Poetów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 15 września 2014 12:03

Czytaj całość…
 
Zawiadomienia o komisjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kaliński   
piątek, 12 września 2014 13:06

alt

Zawiadamiamy, iż posiedzenia  Komisji Rady Powiatu w Choszcznie odbędą sie w nastepujących terminach


Czytaj całość…
 
Z „Liderem Pojezierza” na Litwę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 12 września 2014 12:52

W dniach od 6 do 8 września 2014 r. z inicjatywy Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” miał miejsce wyjazd studyjny do Kowna na Litwę. Jego celem było spotkanie reprezentacji władz samorządowych Powiatu Choszczeńskiego, reprezentacji kadry pedagogicznej i uczniowskiej Zespołu Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie, a także innych nieformalnych grup działania z terenu powiatu choszczeńskiego z ich odpowiednikami po stronie litewskiej. Reprezentantkami władz powiatu choszczeńskiego były Pani Wioletta Kaszak – Wicestarosta Choszczeński oraz Pani Barbara Zaniewska – Członek Zarządu Powiatu w Choszcznie.

Czytaj całość…
 
NAUTILUS – nowe możliwości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 12 września 2014 10:20

W czwartek 11 września br. w sali Starostwa Powiatowego w Choszcznie odbyło się spotkanie dotyczące omówienia projektu NAUTILUS, PRIORYTET INWESTYCYJNY 10.4: inwestowanie w kształcenie, szkolenie oraz szkolenie zawodowe na rzecz zdobywania umiejętności i uczenia się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 67