Aktualności
Zachęcamy do kibicowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 28 sierpnia 2015 12:09Czy możliwe jest przejechanie dystansu 900 km bez postoju i noclegu w obrębie województwa zachodniopomorskiego? Tego dowiemy się w dniach 29-30 sierpnia. Właśnie wtedy mieszkaniec powiatu łobeskiego – Piotr Pazdana podejmie się tego wyzwania. Trasa przejazdu prowadzi m.in. przez Drawno, Choszczno i Pełczyce, zachęcamy więc wszystkich do kibicowania.

Czytaj całość…
 
Barszcz Sosnowskiego - broszura informacyjna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 28 sierpnia 2015 14:01

Do pobrania: Broszura informacyjna [plik PDF]

 
Maraton Paryż-Brest-Paryż PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 27 sierpnia 2015 14:10

Maraton Paryż - Brest - Paryż jest jednym z najtrudniejszych maratonów kolarskich na świecie. Jego trasa wynosi 1200 km, należy ją przebyć w czasie nie dłuższym niż 90 godzin. Właśnie w tym maratonie wystartował Choszcznianin Zdzisław Kalinowski - wielki pasjonat sportu, a zwłaszcza kolarstwa. Jak sam podkreśla trasa jest bardzo trudna, często trzeba walczyć ze swoimi słabościami i licznymi przeciwnościami losu, których na trasie nie brakuje.

Czytaj całość…
 
V Korytowska Noc Poetów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 19 sierpnia 2015 11:05

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
środa, 26 sierpnia 2015 09:56

 
Sukces w Wadowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 25 sierpnia 2015 09:45

W miniony weekend w Wadowicach odbyły się III zawody Firefighter Combat Challenge. Choszczeńscy strażacy wystartowali w składzie: st. bryg Marek Garbicz, mł.ogn. Radosław Gwadera, st.sekc. Konrad Kuligowski sekc. Zbigniew Banasiak, str. Mateusz Wojcieszak. W startach indywidualnych I miejsce w kat. M40, zajął R.Gwadera. W kat. tandem +40 - II miejsce zajęli M.Garbicz/R.Gwadera. W kat. sztafeta drużyna z Choszczna zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Czytaj całość…
 
„KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 11:46W ramach Rządowego programu wspierania w 2015 r. organów prowadzących szkoły podstawowe i szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży - „Książki naszych marzeń”, powiat choszczeński został zakwalifikowany do otrzymania wsparcia finansowego w wysokości 2 000,00 zł.

Czytaj całość…
 
Dożynki w Pełczycach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 12:07

Czytaj całość…
 
Zakończenie lata na Orliku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 09:40

W sobotę na Orliku przy Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie młodzi sportowcy rozegrali mecze na zakończenie lata.  Zabawa była świetna, frekwencja dopisała, a kiełbaski z grilla smakowały.  Ogromną niespodzianką dla dzieci było pojawienie się maskotki powiatowej – pluszowego orzełka, który z ogromną radością pograł w piłkę, poprzytulał dzieci… nawet organizatorkę i jednocześnie animatorkę Orlika Ewę Watkowską.

Czytaj całość…
 
WITAMY ORZEŁKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 20 sierpnia 2015 13:51

W ostatnim czasie na ulicach Choszczna pojawił się wesoły czerwony orzełek. Znudzony wieloletnią ekspozycją na herbie, postanowił rozprostować kości i rozruszać kark zwrócony nieustannie w prawą stronę heraldyczną. Odziany w zielone spodenki w kolorze herbowych liści dębu z radością powitał wszystkich mijanych przechodniów. Zapowiedział, że już niedługo odwiedzi cały powiat, aby poznać jak najwięcej jego wspaniałych mieszkańców...

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 97