Aktualności
Tegoroczni maturzyści pożegnali mury Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 29 kwietnia 2016 14:13

Tegoroczni maturzyści pożegnali mury Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie. Maturzyści żegnali swoją szkołę z łezką w oku, z żalem za tym, co minęło bezpowrotnie. Teraz przed nimi egzamin maturalny i wybór dalszej drogi życiowej. Jak wykorzystają swoją szansę zależy wyłącznie od nich samych. Słowa podziękowań i gratulacji na ręce abiturientów złożyli m.in. starosta choszczeński Adam Andriaszkiewicz oraz dyrektor szkoły Barbara Ciecierska.
Nagrodzono i wyróżniono najzdolniejszych uczniów, którzy wykazali się wysoką średnią ocen końcowych, stuprocentową frekwencją, brali udział w olimpiadach tematycznych, pracowali na rzecz szkoły czy uczestniczyli w konkursach i zawodach sportowych.

 

Czytaj całość…
 
Maturzyści Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie zakończyli rok szkolny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 29 kwietnia 2016 14:05

Dzisiaj w Zespole Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas maturalnych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Czytaj całość…
 
Uroczysta Akademia - 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 29 kwietnia 2016 12:46

Dzisiaj w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Suliszewie odbyła się Uroczysta Akademia z okazji Święta Narodowego 3. Maja. Wychowankowie Ośrodka w przepięknym montaży słowno-muzycznym uczcili 225 rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3. Maja.

 

Czytaj całość…
 
Majówka na sportowo coraz bliżej... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 27 kwietnia 2016 12:28

 
XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 26 kwietnia 2016 12:55

W Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie odbył się XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej. Do rywalizacji o I miejsce stanęło 6 solistek oraz 3 zespoły śpiewacze ze Szkoły Podstawowej w Suliszewie, Choszcznie oraz Sławęcinie. Przewodniczący komisji konkursowej Artur Niedzielski wraz z członkiem komisji Krzysztofem Nowakiem byli pod wrażeniem umiejętności językowych uczestników, a także mocno podkreślili, że poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy.

Czytaj całość…
 
Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 26 kwietnia 2016 12:17

Koniec roku szkolnego zbliża się coraz większymi krokami. Przyszli absolwenci gimnazjów będą musieli podjąć decyzję – co dalej? Do jakiej szkoły pójść? Liceum, a może szkoła zawodowa? Na te i  inne pytania gimnazjaliści mogli  uzyskać odpowiedź podczas wczorajszego "Dnia Otwartego" w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie. Goście mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły, zaczerpnąć opinii uczniów jak również porozmawiać z pedagogami uczącymi w ZS Nr 2.
Informujemy również, że od poniedziałku 25 kwietnia br. w sekretariacie można składać podania o przyjęcie do szkoły!!!

Czytaj całość…
 
„Okładka mojej ulubionej książki” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 26 kwietnia 2016 12:32

W minioną sobotę w Choszczeńskim Domu Kultury odbył się przegląd powiatowy twórczości plastycznej dzieci, młodzieży oraz plastyków nieprofesjonalnych z rejonu powiatu choszczeńskiego. Na konkurs plastyczny, którego adresatem były zespoły dziecięce i młodzieżowe wpłynęło ponad 170 prac z placówek powiatu choszczeńskiego. Uczestnikami drugiego konkursu byli plastycy nieprofesjonalni. Na przegląd zgłosiło się łącznie 26 uczestników, spośród których jury wyłoniło 4 laureatów i 4 wyróżnienia. Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choszcznie odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym uczestnikom konkursu. Fundatorem nagród dla wszystkich finalistów Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży oraz Przeglądu Prac Plastyków Nieprofesjonalnych był Zarząd Powiatu w Choszcznie, a wręczały je: Małgorzata Kozłowska Dyrektor CHDK oraz Anna Lewicka Dyrektor MBP w Choszcznie.

Czytaj całość…
 
Światowy Dzień Książki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 11:20

„Światowy Dzień Książki” przypada na dzień 23 kwietnia, a Księgarnia „Pegaz” obchodziła je wczoraj, tj. 24 kwietnia. Z roku na rok całe wydarzenie budzi coraz większe zainteresowanie. Lampka toskańskiego wina oraz piękna, czerwona róża nadały całemu wydarzeniu znakomitego klimatu.

Czytaj całość…
 
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Krzęcinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 10:24

W miniony piątek w Krzęcinie w ramach "gimnazjady" odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny tj. drużyna z Krzęcina, Choszczna i Recza. Rozegrano trzy mecze: Krzęcin- Choszczno 1-2, Krzęcin- Recz 0-4, Recz - Choszczno 3-1. Po zaciętej rywalizacji I miejsce wywalczyła drużyna z Recza, II miejsce  drużyna z Choszczna, III miejsce zajęła drużyna gospodarzy czyli dziewczyny z Krzęcina. Najlepszą zawodniczką turnieju została  Sara Okonek – gmina Recz. Zwycięskie drużyny uhonorowane zostały pucharami ufundowanymi przez Zarząd Powiatu w Choszcznie.

Czytaj całość…
 
MAJÓWKA tuż tuż... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 22 kwietnia 2016 14:23

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 121