Aktualności
"3 DNI NA CYSTERSKIM SZLAKU" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 17 lipca 2014 08:31

Czytaj całość…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 17 lipca 2014 08:38

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZEPROWADZENIA KONSULTACJI PROJEKTU UCHWAŁY RADY POWIATU W CHOSZCZNIE W SPRAWIE OKREŚLENIA TRYBU I SZCZEGÓŁOWYCH KRYTERIÓW OCENY WNIOSKÓW O REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO W RAMACH INICJATYWY LOKALNEJ

Zarząd Powiatu w Choszcznie ogłasza konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w Choszcznie w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Czytaj całość…
 
Konferencja promująca projekt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 15 lipca 2014 12:35

Wczoraj w internacie Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie  odbyła się konferencja promująca projekt pn.: „ Nie trać czasu, załóż własną firmę - spełniaj się zawodowo! III”.  W ramach podsumowania przedstawiono w formie prezentacji najważniejsze informacje dotyczące projektu. Swój udział podsumowali również uczestnicy:  Anna Głowińska właścicielka firmy „Orzeł”, oraz Dawid Siekierzycki właściciel firmy organizującej spływy kajakowe.

Czytaj całość…
 
Choszczeńscy kajakpoliści najlepsi! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 14 lipca 2014 12:11

W wakacyjny weekend 12-13 lipca na przystani kajakowej MOWS Choszczno mogliśmy obserwować zmagania kajakpolistów podczas „III Edycji Międzynarodowego Pucharu Polski  Kajak Polo”. Nasze drużyny nie miały sobie równych.  Już w pierwszych rozegranych meczach zaprezentowali wysoki poziom gry, który zawdzięczają dyscyplinie i ciężkim treningom  pod  czujnym okiem trenera Norberta  Watkowskiego.

Czytaj całość…
 
VI Festiwal Krasnali za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 14 lipca 2014 13:28

Tegoroczny VI już Festiwal  Krasnali w Drawnie zorganizowany został w dniach 4-6 lipca br. Zapoczątkował go  koncert orkiestry dętej z Choszczna. Następnie ulicami miasta przemaszerował barwny korowód „Krasnali” prowadzony przez  orkiestrę w towarzystwie klownów z teatru ulicznego Clown Circus Show „Ruphert&Rico”. Oficjalnego otwarcia dokonał  Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.

Czytaj całość…
 
Jubileuszowy turniej piłkarski im. Jerzego Hawrylewicza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 07 lipca 2014 14:17

alt

Już po raz piąty „Orzeł” Żeńsko był organizatorem Turnieju Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza "Czarodzieja z Marschwegu". Honorowymi gośćmi Turnieju byli: Starosta Choszczeński Bogdan Brzustowicz i matka Patrona Turnieju Pani Helena Hawrylewicz, która otrzymała  z rąk starosty bukiet kwiatów wraz ze skromnym upominkiem.

Czytaj całość…
 
Rusza przebudowa drogi Słonice-Objezierze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 07 lipca 2014 13:01

alt

Powiatowy Zarząd Dróg podpisał z firmą Maldrobud Myślibórz umowę na przebudowę drogi powiatowej ze Słonic do Objezierza. Podpisanie tego ważnego dokumentu odbyło się w obecności starosty Bogdana Brzustowicza, wicestarosty Wioletty Kaszak i Etatowego Członka Zarządu Konrada Bila.

Czytaj całość…
 
Konferencja podsumowująca projekt "Nie trać czasu, załóż własna firmę – spełniaj się zawodowo! IV" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 07 lipca 2014 08:52

Dnia 30.06.2014 r. odbyła się konferencja promująca projekt pn.: „Nie trać czasu, załóż własna firmę – spełniaj się zawodowo! IV”. Konferencja miała na celu podsumowanie pierwszych sześciu miesięcy prowadzenia działalności gospodarczych przez 22 Uczestników projektu, którzy w styczniu 2014 r. otrzymali wsparcie finansowe pozwalające na zakup niezbędnych do prowadzenia firmy środków trwałych. W konferencji wzięła udział również wicestarosta Wioletta Kaszak, która życzyła uczestnikom powodzenia w prowadzeniu własnej działalności.

Czytaj całość…
 
Kolejna inwestycja w Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 04 lipca 2014 10:49

alt
      W Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach została podpisana umowa na realizację zadania pn. „Wykonanie wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej w budynku głównym DPS w Brzezinach”. Razem z realizacją tej inwestycji w placówce zostanie przeprowadzona modernizacja sytemu sygnalizacji alarmu pożarowego wraz z montażem dodatkowych hydrantów p.poż.
       Koszt realizacji zadania wynosi 527.000 z czego 240.000 zł stanowią środki finansowe od Wojewody Zachodniopomorskiego a 287.000 zł z budżetu powiatu choszczeńskiego.
 

 
30 lat LKS „Świt” Barnimie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 03 lipca 2014 11:15

W Barnimiu spotkało się kilka pokoleń zawodników Ludowego Klubu Sportowego „Świt”, który obchodził swoje 30-lecie. Odbyło się kilka spotkań piłkarskich. W meczu o puchar Burmistrza Drawna Andrzeja Chmielewskiego trampkarze z Drawna pokonali zespół „Świtu” 4:1. W pojedynku o puchar Starosty Choszczeńskiego Bogdana Wojciecha Brzustowicza juniorzy „Świtu „Barnimie pokonali drużynę „Drawy” Drawno w rzutach karnych 3:1.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 64