Aktualności
Zakończenie projektu "Najlepszy w zawodzie" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 08 października 2015 14:01Dobiegł końca realizowany przez powiat choszczeński projekt pn. „Najlepszy w zawodzie”. W ramach działania 164 uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego i Zespołu Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie miało możliwość ukończenia dodatkowych zajęć, staży i kursów zawodowych, uruchomiono również dwie nowoczesne pracownie.

Czytaj całość…
 
Dzień Seniora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 08 października 2015 13:09

Życzenia, gratulacje a przede wszystkim świetne nastroje towarzyszyły wczorajszemu spotkaniu z okazji Dnia Seniora. Organizatorem uroczystości był choszczeński oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Zaproszenie na spotkanie przyjęła Wicestarosta Wioletta Kaszak, która życzyła zebranym zdrowia i pogody ducha, oraz na ręce Przewodniczącej Zarządu PZERiI w Choszcznie Jadwigi Skorba-Frańczak przekazała kwiaty i słodki podarunek.

Czytaj całość…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 08 października 2015 12:14Zarząd Powiatu w Choszcznie ogłasza konsultacje społeczne projektu "Programu współpracy Powiatu Choszczeńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok".

 

Czytaj całość…
 
Z batutą i humorem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 06 października 2015 14:12

 
70-lecie Szkoły Podstawowej w Suliszewie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 05 października 2015 14:08

W sobotę Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie obchodziła wyjątkowy jubileusz 70 - lecie. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, były gratulacje i życzenia....

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj całość…
 
XXV Jubileuszowy Memorial Szachowy im. A. Kubaszewskiego i E. Kramka Choszzno 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 05 października 2015 12:10

Ponad 80 zawodników rywalizowało w miniony weekend podczas  XXV Jubileuszowego Memoriału Szachowego im. A. Kubaszewskiego i E. Kramka Choszczno 2015. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach: OPEN - dla bardzieł doświadczonych szachistów i "SZACHOWE NADZIEJE" - w których startowały dzieci młodzież.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj całość…
 
Trening Kolarski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 29 września 2015 13:53

Czytaj całość…
 
Ćwiczenia taktyczno-bojowe "KOLEJ" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 02 października 2015 14:24

Na przejeździe kolejowym w Choszcznie dochodzi do zderzenia dwóch samochodów osobowych, na które niespodziewanie najeżdża pociąg towarowy. Pociąg podczas gwałtownego hamowania zaprósza ogień powodując pożar pobliskich krzewów. W pojazdach znajduje się 9 osób. Jest prowadzona akcja ratunkowa, są ofiary śmiertelne... Dodatkowo w wypadku uczestniczy samochód, w którym jechało trzech przestępców. Dochodzi do strzelaniny z policjantami, uciekinierów goni pies policyjny….

Czytaj całość…
 
Konferencja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 01 października 2015 14:25

Dzisiaj  na polu golfowym Modry Las odbyła się konferencja na temat korzyści płynących z lokalizacji inwestycji na terenie Województwa Zachodniopomorskiego WESPOMERANIAN GREENFIELD 2015 „Potencjał inwestycyjny Pomorza Zachodniego”, w której uczestniczyła wicestarosta Wioletta Kaszak.   Głównym organizatorem całego przedsięwzięcia była Kostrzyńsko- Słubicka Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Agencja Nieruchomości Rolnych.  Na konferencji wykład wygłosił prof. Witold Modzelewski oraz przedstawiono prezentacje na temat Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Czytaj całość…
 
"Święto Jabłka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 30 września 2015 11:27

Promocja starych odmian jabłoni, ale przede wszystkim dawnej kultury sadowniczej i ogrodniczej w Regionie Puszczy Drawskiej stały się głównym powodem organizacji praz Drawieński Park Narodowy pikniku pn. „Święto Jabłka”. Główną atrakcja sobotniego pikniku była nauka oczkowania drzewek owocowych i pokazy kulinarne prowadzone przez uczestnika programu Masterchef – Piotra Pielichowskiego.  Kucharz podjął wyzwanie i pobił rekord Polski w pieczeniu największego racucha. Racuch gigant miał 2 metry średnicy.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 102