Spotkanie poświęcone sprawom działań na rzecz seniorów w powiecie choszczeńskim PDF Drukuj Email

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie 4 lutego 2016 r. zorganizowało spotkanie seniorów, zrzeszonych i nie zrzeszonych w różnych organizacjach. Na spotkaniu, które prowadziła dyrektor PCPR Maria Jędrzejczyk omówiono propozycje działań m.in. dotyczące utworzenia Rady ds. Seniorów, Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Uniwersytetu Każdego Wieku.  Powołano również Powiatowego Rzecznika Seniorów, którym została Irena Rękawiecka –Sadowska.

1 Billion Rising PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lutego 2016 15:24

Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lutego 2016 15:19

Wczoraj młodzieżowe drużyny pożarnicze z tereny powiatu choszczeńskiego rywalizowały podczas turnieju piłki nożnej, którego organizatorem była KP PSP w Choszcznie. Uczestnicy, zarówno chłopcy jak i dziewczynki pokazali świetną formę, zawzięcie i wolę walki. W kategorii drużyn młodszych zwyciężyła reprezentacja OSP z Płotna, II miejsce zajęła drużyna OSP z Rzecka, a III OSP Pełczyce. W grupie starszej na najwyższym podium stanęli zawodnicy OSP Boguszyn, II miejsce zdobyła drużyna OSP z Bierzwnika, a na III miejscu uplasowała się reprezentacja OSP z Pełczyc.  GRATULUJEMY !

Grand Prix w Badmintonie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 lutego 2016 15:07

W miniony weekend w hali Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie rozegrana została pierwsza runda Grand Prix w Badmintonie. Do udziału w turnieju zgłosiło się 107 zawodników. Organizacja zawodów jak i przygotowanie zawodników było na bardzo wysokim poziomie.  Sobotnio - niedzielna impreza okazała się prawdziwą gratką dla fanów badmintona, ponieważ można było spotkać Mistrzynię Świata w Badmintonie - Dorotę Grzejdak i na własne oczy zobaczyć jej mistrzowski styl i poziom gry. Organizatorem Turnieju byli: Robert Aleksandrowicz i Marcin Grzywacz przy wsparciu powiatu choszczeńskiego.

Zawiadomienie o Komisjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński
poniedziałek, 08 lutego 2016 14:45

Zawiadamiamy, że posiedzenia Komisji Rady Powiatu w Choszcznie odbędą się w następujących terminach:

KIERUNEK CHOSZCZNO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 lutego 2016 12:43

Zimowy Turniej Piłki Nożnej Halowej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 lutego 2016 12:22

W minioną sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie pod patronatem Starosty Choszczeńskiego – Adama Andriaszkiewicza rozegrano Zimowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkół podstawowych do 10 lat. Turniej zorganizowany został przez Klub UKS „Ina” Stradzewo. W zawodach wystartowało 6 zespołów min: MDP Kołki, Zamęcin, „Drawa” Drawno, „Orzeł” Bierzwnik, UKS „Legion” Dolice i UKS „Ina” Stradzewo. Puchar Starosty wywalczyła drużyna UKS „Ina” Stradzewo.

Zawiadomienie o Sesji Rady Powiatu PDF Drukuj Email
piątek, 05 lutego 2016 13:18

Zawiadamiam, że X Sesja Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia 16 lutego 2016 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie przy ul. Bol. Chrobrego 31A (Kawiarenka).