Aktualności
Dzień Pracownika Socjalnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 20 listopada 2017 12:34

 
Poprawa infrastruktury sportowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 20 listopada 2017 12:25

Kolejna placówka oświatowa powiatu choszczeńskiego została doposażona w sprzęt sportowy. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Niemieńsku zakupił sprzęt lekkoatletyczny, piłki do gry w piłkę ręczną, hantle oraz dwa ergometry. Wymienił też siatki bramek na boisku do gry w piłkę nożną.

Więcej…
 
Dni Otwarte w ZS nr 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 16 listopada 2017 12:46

W wrześniu pierwszy uczniowski rocznik rozpoczął naukę w trzyletniej branżowej szkole zawodowej I stopnia, która jest kontynuacją zasadniczej szkoły zawodowej.
W dniach od 21 do 22 listopada w Zespole Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich odbędą się Dni Otwartych Drzwi. Szkoła przedstawi ofertę i przebieg procesu kształcenia w Branżowej Szkole I Stopnia, która funkcjonuje w tej placówce. Wśród tradycyjnych już zawodów takich jak kucharz, ślusarz, fryzjer szkoła zaproponowała nowe: wikliniarstwo, pszczelarstwo.

Więcej…
 
Deklaracje AKC-U/S PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
środa, 15 listopada 2017 07:49

Informacja prasowa - Deklaracje AKC-U/S – zmiany w obsłudze od 10 listopada 2017 r. [do pobrania]

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 14:36

Informujemy, że w związku z błędami w aplikacji POJAZD po wdrożeniu w dniu 13.11.2017 r. nowej wersji elektronicznego systemu rejestracji pojazdów „CEPIK 2.0” praca Wydziału Komunikacji i Transportu jest znacząco utrudniona. Uniemożliwione jest przerejestrowanie i wyrejestrowanie pojazdu, a także odbiór zamówionych dowodów rejestracyjnych. Zaistniała sytuacja zależna jest od przyczyn zewnętrznych oraz od administratora systemu. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają te problemy i kiedy przywrócone zostanie prawidłowe funkcjonowanie systemu.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 15:07


Obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz rozpoczął wspólnie  z ppłk. Jarosławem Chojnackim oraz Burmistrzem Choszczna Robertem Adamczykiem składając kwiaty pod pomnikiem w Parku Moniuszki w Choszcznie. Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości odbył się na placu przy Kościele Najświetszej Marii Panny.  
W Kościele pw. NNMP odbył się uroczysty koncert pieśni patriotycznych a uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Choszcznie przygotowali koncert Muzyki Polskiej i Europejskiej.
Drużyny Harcerskie zorganizowały uroczystą „Wieczornicę” w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie. Kończąc spotkanie harcerze, żołnierze oraz mieszkańcy wspólnie zapalili „iskierkę do nieba".
A.G., A.D.

Więcej…
 
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 15:01

Miniony weekend obfitował wiele wydarzeń kulturo- sportowych. Jednym z nich były niewątpliwie Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego. Turniej pod patronatem Starosty Choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza rozegrano z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Ponad 100 szachistów  rywalizowało  w 9 rundach. Tytuł "Mistrza" zdobył zawodnik z Białorusi Nikolei Aliavin, II miejsce zajął szczecinianin Arkadiusz Korbal, a III zawodnik z Wisznia Małej Kamil Plichta. Gratuluję wszystkim zawodnikom wspaniałej szachowej postawy, a organizatorom UKSz "Skoczek" profesjonalnej organizacji turnieju. Zarząd Powiatu z przyjemnością włączył się w organizację imprezy fundując dla zwycięzców mistrzostw nagrody oraz puchary.

AG

Więcej…
 
„Wieśkowe lotki” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 14:47

Ponad 100 zawodników więzło udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona - II Memoriał Wiesława Drewicza „Wieśkowe Lotki”. Uroczyste otwarcie turnieju odbyło się 11 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie, a dokonali go syn Wiesława Drewicza Bartosz oraz wnuk Szymon. W sobotę  odbyły się gry eliminacyjne natomiast w niedzielę ćwierćfinały, półfinały oraz finały.  Zarząd Powiatu z przyjemnością włączył się w organizację imprezy.
A.G.

Więcej…
 
Szczecin najlepszy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 12:05

Ryszard Smejda oraz Władysław Tomasiak z klubu ZOIOM&FIORI Szczecin to zwycięzcy Turnieju Brydża Sportowego Grand Prix Pomorza Zachodniego z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbył się 11 listopada br. w klubie 12 BZ w Choszcznie.

Więcej…
 
Od szkolenia do zatrudnienia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 08 listopada 2017 14:21

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 181