I Powiatowy Konkurs Fotograficzny - rozstrzygnięty!!! PDF Drukuj Email
wtorek, 16 czerwca 2015 13:18

Dzisiaj w auli Publicznego Gimnazjum im. Władysław II Jagiełły w Choszcznie miało miejsce uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym.  Do Konkursu zgłoszono 73 prace w 3 kategoriach: I - „Tajemniczy zakątek”, II - „Cuda natury” i III - „Zwierzaki - pysiaki”. Swoje prace zgłosili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu choszczeńskiego. Konkurs objęty został patronatem Starosty Choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza i Burmistrza Choszczna Roberta Adamczyka. W I kategorii zwyciężyła Karolina Pawłowska, uczennica Gimnazjum w Reczu. Najlepiej „Cuda natury” sfotografowała Nikola Maldzis reprezentująca Szkołę Podstawową Nr 1 w Choszcznie natomiast w kategorii „Zwierzaki - pysiaki” wygrał Jakub Cymarman, uczeń Gimnazjum w Reczu.

Wyniki konkursu:

I.    Kategoria: Tajemniczy zakątek:

I   miejsce – Karolina Pawłowska – Gimnazjum im. Adolfa Długosza w Reczu
II  miejsce – Emilia Dymnicka – Szkoła Podstawowa nr 1 im. I Armii Wojska Polskiego w Choszcznie
III miejsce – Aleksandra Bobojć – Gimnazjum przy Zespole Szkół w Krzęcinie
Wyróżnienie – Weronika Milewska – Gimnazjum Publiczne im. Saperów Polskich Drawnie

II.    Kategoria: Cuda natury:

I    miejsce – Nikola Maldzis – Publiczne Gimnazjumim. Władysława II w Choszcznie
II   miejsce – Amelia Rusin –    Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Choszcznie
III  miejsce – Bartosz Popławski – Szkoła Podstawowa nr 1 im. I Armii Wojska Polskiego w Choszcznie
Wyróżnienie - Natalia Choczaj – Publiczne Gimnazjumim. Władysława II w Choszcznie

III.    Kategoria: Zwierzaki – pysiaki:

I   miejsce – Jakub Cymerman – Gimnazjum im. Adolfa Długosza w Reczu
II  miejsce – Weronika Milewska – Gimnazjum Publiczne im. Saperów Polskich Drawnie
III miejsce – Anna Rybka – Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego    w Choszcznie
Wyróżnienie – Ada Kłos – Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Choszcznie.

GRATULUJEMY !!! (ad)