Mini Koszykówka Dziewcząt PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 stycznia 2016 15:19

Kolejne Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolonej w Mini  Koszykówce Dziewcząt już za nami. Dziś o puchar powiatu walczyły drużyny dziewczęce ze szkół podstawowych. Rozgrywki podobnie jak poprzednie, odbyły się na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie. Drużyny wspierali trenerzy oraz koleżanki i koledzy z klas. Walka o I miejsce na podium była bardzo zacięta i wyrównana, jednak zwycięzca może być tylko jeden. Najlepszą drużyna Mistrzostw Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolonej w Mini  Koszykówce Dziewcząt została drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr1 w Choszcznie, II miejsce  zajęły dziewczęta za Szkoły Podstawowej Nr 3 i III miejsce na podium przypadło uczennicom Szkoły Podstawowej Nr1 w Suliszewie. Wszystkim gratulujemy.