Dzień Zwycięstwa i Święto Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2016 14:02

8 maja br. z okazji Narodowego Dnia Zwycięstwa oraz Święta Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie w Kościele pw. św. Jadwigi Królowej odbyła się uroczysta msza święta z udziałem pocztów sztandarowych szkół i instytucji z powiatu i Gminy Choszczno. W uroczystościach uczestniczyli m.in. Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz, Burmistrz Choszczna Robert Adamczyk, Radni Rady Powiatu w Choszcznie oraz Radni Rady  Miejskiej w Choszcznie, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych oraz kierownicy instytucji działających na terenie powiatu choszczeńskiego.
Po uroczystej mszy świętej Proboszcz parafii Ks. Andrzej Lemieszko w imieniu organizatorów oraz własnym zaprosił na plac obok kościoła na piknik rodzinny.

foto: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie