Gimnazjaliści w ZS Nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kaliński   
wtorek, 04 grudnia 2012 08:34
 
         W dniach 19-29 listopada 2012 r. odbył się w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie etap rejonowy konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów Powiatu Choszczeńskiego.

         Konkursy obejmowały zakres wiedzy z j. polskiego, matematyki, geografii, chemii, fizyki, historii, biologii, j. angielskiego oraz j. niemieckiego. W konkursach wzięło udział 140 uczniów z gimnazjów z Choszczna, Drawna, Recza, Krzęcina, Bierzwnika i Pełczyc
         Podobnie, jak w poprzednich latach, szkoła była organizatorem tego etapu konkursów z ramienia Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Koordynowali konkursy: dyrektor szkoły Grzegorz Brzustowicz, wicedyrektor Beata Mitera oraz nauczyciele (I. Białek, B. Drewicz, P. Kaczor, K. Leśniańska, I. Klimkowska, Ks. W. Pluskot, B. Widła, O. Grabowski, J. Lirka, L. Łakos) i sekretariat szkoły (A. Łuczak, J. Wolniak).

         
         Każdy z gimnazjalistów wypełniał test, a na pamiątkę pobytu w ZS nr 1, otrzymał materiały promujące szkołę. Spośród wszystkich uczestników konkursów wyłonionych zostanie tylko 80 uczniów do etapu wojewódzkiego przez Wojewódzką Komisję Konkursową. Wśród nich znajdą się ci, którzy uzyskają największą liczbę punktów.

         Lista zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego zostanie opublikowana na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Szczecinie w początkach grudnia.  
             

Poprawiony: wtorek, 04 grudnia 2012 08:56