Aktualności
Dzień Pracownika Służby Zdrowia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 06 kwietnia 2018 12:43

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym,farmaceutom i fizjoterapeutom oraz pozostałym pracownikom służby zdrowia.
Życzymy spełnienia marzeń, radości na co dzień, wiary w siebie, dobrej pracyi zdrowia oraz osobistego szczęścia.

Składamy gorące podziękowania za trud codziennej pracy na rzecz drugiego człowieka, za odpowiedzialność i poświęcenie. Niech Wasza służba przynosi Wam moc satysfakcji i poczucia spełnienia w ratowaniu tego co najważniejsze - ludzkiego życia i zdrowia.

 
Młodzież zapobiega pożarom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 06 kwietnia 2018 14:30

To już 41 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W tegorocznych powiatowych eliminacjach konkursu wzięło udział 31 uczestników, którzy sprawdzili swoje umiejętności odpowiadając na szereg pytań w konkursie wiedzy z zakresu pożarnictwa. Dodatkową atrakcją  wczorajszego dnia był pokaz przygotowany przez funkcjonariuszy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Choszczna.
A.G.

Więcej…
 
Efekty unijnych projektów w ZS nr 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 06 kwietnia 2018 13:51

Sześciu uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich odebrało dziś uprawnienia wykonywania zawodu spawacza. W dniu zakończenia roku przez klasy maturalne, tj. 27 kwietnia szkoła zamknie realizację projektu pt. Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, Działanie 8.6: Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia. W ramach projektu zorganizowano również kursy prawa jazdy, praktyki i indywidualne doradztwo zawodowe dla uczniów.

Więcej…
 
„Dni Otwarte Funduszy Europejskich” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 06 kwietnia 2018 08:56

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w imieniu Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy serdecznie zaprasza do udziału w V edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 11 do 13 maja 2018 r.


W załączeniu list intencyjny Wicemarszałka Jarosława Rzepy zachęcający do udziału w akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

LIST INTENCYJNY [do pobrania]

 
Program Społecznik 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 05 kwietnia 2018 07:07

Po środki finansowe w ramach programu mogą ubiegać się nie tylko podmioty posiadające osobowość prawną, ale też współpracujące z nimi grupy nieformalne. Spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Społecznik odbędzie się 13 kwietnia o godz. 13:00 w Choszczeńskim Domu Kultury.

Więcej…
 
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
czwartek, 29 marca 2018 13:27

KLIKNIJ, aby obejrzeć nasze życzenia:

 
Likwidacja aresztu śledczego w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 30 marca 2018 13:02

Podpułkownik Ryszard Melnik, Dyrektor Aresztu Śledczego w Choszcznie przechodzi ze służby czynnej na emeryturę. Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz i Wicestarosta Wioletta Kaszak podziękowali pułkownikowi za wieloletnią pracę dla służby więziennej.

Więcej…
 
Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu ofert PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 30 marca 2018 08:04

Wynik otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Organizacja i upowszechnianie sportów wodnych w powiecie choszczeńskim w 2018 r.

Ogłoszenie wyniku [plik PDF]

 

Wynik otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Animator sportu osób niepełnosprawnych w 2018 r.

Ogłoszenie wyniku [plik PDF]

 
Zawiadomienie o Komisjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 27 marca 2018 11:42

 

 

Zawiadamiamy, że posiedzenia Komisji Rady Powiatu w Choszcznie odbędą się w następujących terminach:

 

 

Więcej…
 
Zawiadomienie o Sesji Rady Powiatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 26 marca 2018 15:08

 

Zawiadamiam, że XXIV Sesja Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia 5 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie, przy ul. Bol. Chrobrego 31A (Kawiarenka).

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 181