„Posiłek w szkole i w domu”

06.07.2020 12:54

Powiat choszczeński otrzymał dofinansowanie Wojewody Zachodniopomorskiego w ramach rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu”.
W dniu 29 czerwca 2020 r. umowę ze Starostą Choszczeńskim Wiolettą Kaszak i Wicestarostą Choszczeńskim Pawłem Szuberem podpisała w imieniu Wojewody Zachodniopomorskiego Magdalena Zarębska – Kulesza Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
W ramach projektu złożonego przez Powiat Choszczeński wsparciem zostanie objęty Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie, a zadanie będzie polegało na doposażeniu i poprawie standardu obecnie funkcjonującej w nim stołówki szkolnej. Wartość projektu wynosi 70 885,78 zł, kwota dofinansowania zaś to 56 708,62 zł. Projekt realizowany będzie do końca 2020 roku.

W 2020 r. wsparciem zostanie objętych 27 szkół z terenu województwa zachodniopomorskiego.