„Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Recz 2019”

19.12.2019 13:43

„Gramy czysto” – pod takim hasłem odbył się sobotni „VI Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Recz 2019”. Na płycie hali sportowej w Reczu zagrało 7 drużyn: „Osiem Cudów Świata” ze Szczecina, „Pretorianie” ze Szczecina, „Księstwo Reczowskie”, „Volley Team” ze Złocieńca, „Young Boys & Mamma” z Wałcza, „4 Fun” ze Szczecina oraz „MPS” z Choszczna. Po wyczerpującej rozgrywce zwyciężyła drużyna 4 FUN ze Szczecina. Kolejne miejsca na podium zajęli: VOLLEY BOYS Złocieniec oraz drużyna z naszego powiatu – MPS Choszczno. Głównym organizatorem rozgrywek było Towarzystwo Miłośników Recza pod przewodnictwem Sylwii Leśniak – prezesa stowarzyszenia. Do organizacji Turnieju włączył się również Powiat Choszczeński przekazując dotację na ten cel.

foto. Towarzystwo Miłośników Recza