V Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej – RECZ 2018

10.12.2018 14:37

TS Wena Kostrzyn nad Odrą to zwycięzcy V Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej – Recz 2018 rozegranego w minioną sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Reczu. Na drugim miejscu uplasowała się Ekipa Ever, a na trzecim Volleyboys. Puchary i medale dla zwycięzców wręczyli Starosta Choszczeński Wioletta Kaszak, Przewodniczący Rady Powiatu Eugeniusz Nykiel, Przewodniczący Rady Miejskiej w Reczu Tadeusz Robaczek oraz przyjaciel Recza i turnieju Marzena Zybko. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał Burmistrz Recza Wiesław Łoński.

W rozgrywkach uczestniczyło osiem drużyn m.in. z Recza, Choszczna, Stargardu, Szczecina oraz Kostrzyna nad Odrą. Uczestnicy wykazali się niezwykłą fantazją, ponieważ nazwy niektóry drużyn byłym bardzo wyjątkowe tj. Osiem Cudów Świata, Amatorzy, TS Wena Kostrzyn nad Odrą, Gwardia Edwarda, Volleyboys, Ekipa Ever, Bezpartyjni oraz Pasztety Szczecińskie.

Głównym organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Miłośników Recza na czele z Sylwią Leśniak, fundatorem nagród dla zwycięzców był m.in. Zarząd Powiatu Choszczeńskiego.

Anna Domańska