Spotkania informacyjne o dofinansowaniu w ramach programu „Czyste Powietrze”

10.09.2018 08:46

Informujemy, że resort środowiska rozpoczął cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” w celu poinformowania społeczeństwa jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.
Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.
Spotkania z mieszkańcami powiatu choszczeńskiego odbędą się :

• 10 września 2018 r. w Choszczeńskim Domu Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 17, Choszczno o godz. 16:00;
• 10 września 2018 r. w Sali narad Urzędu Miejskiego w Reczu ul. Ratuszowa 17, godz. 16:00;
• 15 września 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury ul. Dworcowa 11, Bierzwnik godz. 16:00