„Wigilia pod gwiazdami” z Powiatem Choszczeńskim

19.12.2019 13:22

Grudzień to magiczny czas, w którym przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej udziela nam się świąteczna aura potęgowana pięknymi dekoracjami.  Poczuć świąteczny klimat i smak można było podczas sobotniej „Wigilii pod gwiazdami” zorganizowanej przez Powiat Choszczeński. Podczas wydarzenia odbył się również kiermasz świąteczny, gdzie można było kupić dekoracje i stroiki własnoręcznie wykonanie przez: Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie, Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piaseczniku. Dla miłośników słodkości czekały warsztaty wypiekania i zdobienia pierniczków.  Życzenia grzecznych i tych mniej grzecznych dzieci…nie tylko wysłuchiwał święty Mikołaj, który z uśmiechem obdarowywał każdego słodką niespodzianką. Dla smakoszy czekały przygotowane specjalnie na naszą Wigilię pierogi, barszcz oraz gorąca świąteczna herbata owocowa.