XXI Choszczeńska Dziesiątka

11.09.2018 08:24

Wojciech Piwowarczyk z Pyrzyc, Tomasz Osowski z Dębna, Mateusz Leśniak z Choszczna oraz Sylwia Racinowska z Gryfina, Iwona Kotowska z Recza i Wioletta Murawska ze Szczecina – to zwycięzcy XXI Choszczeńskiej Dziesiątki. Na starcie stanęło prawie 650 biegaczy z całej Polski. Zawodnicy mieli do pokonanie 10-cio kilometrową trasę biegnącą ulicami Choszczna oraz ścieżką wokół jeziora Klukom. Świetną formę i przygotowanie pokazali również biegacze z powiatu choszczeńskiego. Wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Iwona Kotowska, kolejne miejsca w kategorii Powiat Choszczno zajęły choszcznianki Paulina Konieczna i Aleksandra Keplin. Wśród mężczyzn oprócz Mateusza Leśniaka puchar za 2 miejsce odebrał Damian Michallek z Drawna, a za trzecie Szymon Konieczny z Choszczna.
Organizatorem zawodów było  Stowarzyszeniu NIAGARA Choszczno.