Dni Otwarte w ZS nr 1

22.05.2018 14:42

Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie zaprasza do Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. Podczas dzisiejszych dni otwartych w szkole dużą popularnością cieszyli się przyszli kucharze, którzy przygotowali gril i słodki poczęstunek. Do szkoły przyjechali uczniowie gimnazjów z całego powiatu.

Imponująco przedstawiła się również klasa mundurowa. Powiatowa placówka pochwaliła się też możliwościami rozwoju uczniowskich talentów: nie zabrakło plenerowego koncertu młodych wokalistów i muzyków kształconych przez Jerzego Januszewskiego, a działający przy ZS nr 1 Międzyszkolny Ośrodek Sportów Wodnych pokazał swój najlepszy sprzęt na sali gimnastycznej.

LO proponuje naukę w klasach matematyczno – fizycznej, biologiczno – chemicznej, ogólnej i służb mundurowych, technikum kształci techników żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów mechanicznych, informatyków i logistyków.
M. Gmerek
Fot. R. Cichowska