Modernizacja drogi powiatowej Bogdanka – Sitnica i Recz – Żeliszewo

30.03.2023 15:43

W Starostwie Powiatowym w Choszcznie podpisana została dziś umowa na realizację inwestycji pn. „Modernizacja dróg powiatowych nr 2243Z Bogdanka – Sitnica oraz 2222Z Recz – Żeliszewo”.

W spotkaniu uczestniczyli starosta choszczeński Wioletta Kaszak, wicestarosta Paweł  Szuber, przewodniczący Rady Powiatu Choszczeńskiego, Eugeniusz Nykiel,  członek Zarządu Powiatu Choszczeńskiego, Andrzej Konopelski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Choszcznie, Łukasz Gonera i prezes Zarządu firmy „Maldrobud”  sp. z o.o. sp. kom. z siedzibą w Myśliborzu, Łukasz Malinowicz.

Inwestycja realizowana jest w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, całkowita wartość zadania wynosi 16 158 106,02 zł, a dofinansowanie 15 350 200,72 zł.

Planowany termin zakończenia prac to czerwiec 2024 roku.