Powiatowe Święto Edukacji

12.10.2018 11:38

Piosenką „Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos” z repertuaru Grzegorza Tomczaka w wykonaniu Sary Nowak uczennicy Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie rozpoczęły się obchody Powiatowego Święta Edukacji.
Gospodarzami uroczystego spotkania byli: Wioletta Kaszak – Starosta Choszczeński oraz Robert Adamczyk – Burmistrz Choszczna.
Uroczysty apel był doskonałą okazją do wręczenia nagród i podziękowań nauczycielom oraz dyrektorom za sumienną, rzetelną, a co najważniejsze efektywną pracę na rzecz swojej placówki.

W tym roku z rąk Starosty Choszczeńskiego Wioletty Kaszak nagrody odebrały następujące osoby: Grzegorz Jack Brzustowicz – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie, Mariusz Bazan – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu  w Suliszewie, Mariusz Kloczkowski – wicedyrektor w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie, Grzegorz Świtała – nauczyciel w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie, Beata Follendorf– nauczyciel w Zespole Szkół Nr 1
w Choszcznie, Tomasz Jabłoński – nauczyciel w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie, Jan Kowalonek – nauczyciel w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie, Szymon Napierała – nauczyciel w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie, Małgorzata Korbel- nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Suliszewie, Ewa Iskierska – Flisek – nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Suliszewie, Dariusz Korzeniewski – nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Niemieńsku, Teresa Hołownia – nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Niemieńsku, Magdalena Matuszczak – psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Choszcznie.

Nagrody Burmistrza Choszczna Roberta Adamczyka otrzymali: Beata Wójcik – Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, Krystyna Górecka – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1w Choszcznie, Alicja Fedorowicz – Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 4 w Choszcznie, Katarzyna Fabianowska – nauczyciel Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, Dominika Muszyńska – nauczyciel Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, Brygida Gębarska- nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie, Joanna Stawicka – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie, Agnieszka Fałczyńska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie, Elżbieta Serafin – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Korytowie, Magdalena Więsko – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Sławęcinie, Małgorzata Serediak- nauczyciel Szkoły Podstawowa Nr 1 w Suliszewie, Dorota Kowalczyk- nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zamęcinie, Dorota Bauć – nauczyciel Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie, Ilona Grygorowicz – nauczyciel Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie, Danuta Kamola – nauczyciel Przedszkola Nr 2 z grupą żłobkową w Choszcznie, Anna Bzowa- nauczyciel Publicznego Przedszkola Nr 4 w Choszcznie, Mariola Mańkowska – nauczyciel Przedszkola Nr 5 z grupą żłobkową 
w Choszcznie.

Sympatyczny wieczór uświetniły występy artystyczne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie – Sary Nowak oraz  Wiktorii Pałasz.  

Prowadzącymi uroczystość byli uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie – Ewa Nahorska oraz Kacper Kunowski, za co serdecznie dziękujemy.  Zwieńczeniem uroczystego wieczoru był spektakl  teatralny w wykonaniu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”.

Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkół składamy jeszcze raz serdeczne życzenia.

Print Friendly, PDF & Email