Rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Pastelowe 4 pory roku w Powiecie Choszczeńskimi”

11.06.2021 10:43

12 laureatów konkursu plastycznego „PasteLOVE 4 pory roku w Powiecie Choszczeńskim odebrało wczoraj z rąk Starosty Choszczeńskiego Wioletty Kaszak  oraz Wicestarosty Pawła Szubera pamiątkowe dyplomy oraz  nagrody. Konkurs zorganizowany został z inicjatywy  Kierownika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Moniki Szopińskiej

Wszystkim artystom dziękujemy za nadesłane prace. Ogromnie  cieszymy się, że tak chętnie bierzecie udział w konkursach organizowanych przez Powiat Choszczeński i zasypujecie nas lawinami prac, jest to dla nas ogromna motywacja i bodziec do podejmowania nowych działań właśnie w  tym kierunku.  A dla naszych nagrodzonych i wyróżnionych mamy jeszcze jedną niespodziankę! Wasze prace zostaną wykorzystane do stworzenia kalendarza na rok 2022  promującego walory Powiatu Choszczeńskiego. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wręczania nagród.