Uroczystość otwarcia Centrum Edukacji Technicznej Haas

17.09.2020 15:26

Dziś w Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie – placówce oświatowej Powiatu Choszczeńskiego, Starosta Choszczeński Wioletta Kaszak, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie Barbara Ciecierska oraz Członek Zarządu Abplanalp Sp. z o. o. Paweł Matejak dokonali uroczystego otwarcia Centrum Edukacji Technicznej Haas. W ceremonii otwarcia uczestniczyło Prezydium Rady Powiatu Choszczeńskiego: Przewodniczący Eugeniusz Nykiel, Wiceprzewodniczący Jan Kuźminski i Henryk Owczarek oraz radni: Małgorzata Buchajczyk, Stanisław Rydz, Roman Naskręt. Wśród zaproszonych gości obecna była Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska, Burmistrz Choszczna Robert Adamczyk oraz Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.