Wędkarze walczyli parami o Puchar Starosty Choszczeńskiego

20.10.2020 09:00

Mimo mało sprzyjającej aury, w niedzielę na Jeziorze Raduń, odbyły się  XX Wędkarskie Mistrzostwa Powiatu Parami o Puchar Starosty Choszczeńskiego, zorganizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 1 w Choszcznie. – Cieszę się, że dyscyplina sportowa jaką jest wędkarstwo, zyskuje
z każdym rokiem na popularności nie tylko wśród mężczyzn. Sezon wędkarski jeszcze trwa, dlatego życzę Państwu pełnych łowisk i dobrej pogody- powiedziała Wioletta Kaszak Starosta Choszczeński wręczając puchary dla najlepszych par wędkarskich niedzielnych mistrzostw Powiatu Choszczeńskiego. W zawodach wzięło udział 21 par wędkarskich.

Zwyciężyli Karaś Marcin, Ziółkowski Marcin   z wynikiem 10,777 kg, drugie miejsce zajęli  Łakos Zenon, Sosnowski Eugeniusz 6,805 kg, a na trzecim miejscu uplasowali się Pokora Alina, Pokora Czesław 6,420 kg

Największą wyłowioną rybą okazał się leszcz ważący 0,845 kg, złowiony przez  Andryszczaka Piotra, Sosińskiego Andrzeja.

A na „Szczęśliwym 13” miejscu zakończyli zawody Sosiński Sławomir, Biegański Bartłomiej