XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Choszczeńskiego

07.09.2020 15:22

W minioną niedzielę na jeziorze Raduń odbyły się XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu o puchar Starosty Choszczeńskiego. Od wczesnych godzin porannych  42 zawodników w tym dwie kobiety, rywalizowało w zawodach wędkarskich. Zawody zorganizował Polski Związek Wędkarski Okręg Gorzowski Koło  nr 1 na czele z  Jerzym Pilarskim z prezesem Koła.

Miejsce pierwsze zdobył Łukasz Popławski, któremu udało się złowić w sumie  8,980 kg ryb,  drugie miejsce  wywalczył Kazimierz Osiński  z wynikiem połowu 7,845 kg , trzecie zaszczytne miejsce na podium zajął Ryszard Łydka – 7,425 kg. Szczęśliwa trzynastka tym razem trafiła do Józefa Andryszczak. Największą rybę tego dnia złowił Andryszczak Piotr – 1,220 kg. Nagrody dla zwycięzców wręczyła Wioletta Kaszak Starosta Choszczeński, która objęła wydarzenie  Honorowym Patronatem Starosty.